Doornroosje (Sleeping Beauty) - ballet

Het ballet Sleeping Beauty of Doornroosje, met een zwierige partituur van Tsjaikovski, groeide uit tot een van de allerbekendste balletten uit de 19de eeuw. Sleeping Beauty laat dansers toe op hun hoogste niveau te dansen. Meer dan 120 artiesten, schitterende decors en kostuums met een live symfonisch orkest, zorgen voor een betoverende en spectaculaire balletervaring voor de hele familie.

Heb jij zin om samen met andere cultuurliefhebbers naar deze balletvoorstelling te gaan? Kijk dan hieronder bij welke vtbKultuur-groep je kan aansluiten. Inschrijven doe je bij de groep in kwestie.

Brugge, Concertgebouw - dinsdag 9 maart 2021 om 20 uur

  • vtbKultuur Damme (willysoenens@telenet.be, tel. 050 35 05 74)

Hasselt, Ethias Theater - zaterdag 13 maart 2021 om 20 uur

  • vtbKultuur Peer (peer@vtbkultuur.be, gsm 0473 86 99 85)
  • vtbKultuur Maaseik (maaseik@vtbkultuur.be, gsm 0498 33 47 77)
  • vtbKultuur Zutendaal (zutendaal@vtbkultuur.be, gsm 0475 44 05 46)
  • vtbKultuur Hasselt (roland.gijbels@skynet.be, tel. 011 27 08 64)

Gent, Capitole - zondag 14 maart 2021 om 15 uur

  • vtbKultuur Aalst (geert.van.cleemput@vtbkultuur.be, gsm 0474 51 03 17)
  • vtbKultuur Lochristi (lochristi@vtbkultuur.be, gsm 0475 37 93 24)
  • vtbKultuur Oostakker (oostakker@vtbkultuur.be, gsm 0493 42 25 75)
  • vtbKultuur Sint-Denijs-Westrem (sint-denijs-westrem@vtbkultuur.be, gsm 0474 53 21 22)

<
>
x